Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

MARBER NIERUCHOMOŚCI

3 MAJA 36/II Chorzów

Mapa

535 523...

535 523 550

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

Chcesz sprzedać nieruchomość?

52

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia MARBER NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

750 000 zł500 m² 1 500 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu urokliwą kamienicę...

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł47,40 m² 5 443,04 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania. Oferujemy do kupienia bardzo atrakcyjne wyremontowane , jasne, wygodne mieszkanie w Rudzie Śląskiej Chebzie (plac Szkolny)....

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²50,83 m² 1 271 zł

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Dostępne. Oferujemy Państwu duży lokal użytkowy w Chorzowie Centrum (blisko Rynku, teatru Rozrywki). Lokal po sklepie warzywnym. Dostępne od zaraz....

Szczegóły ogłoszenia

850 zł38 m² 22,37 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne od kwietnia! Oferujemy Państwu przestronną kawalerkę w Chorzowie Batory (16 Lipca, okolice Karpacka, wrocławska) w zadbanej kamienicy....

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł91 m² 3 791,21 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępne. Oferujemy do kupienia przestronne, niskoczynszowe mieszkanie do własnej aranżacji, remontu znajdujące się w Chorzowie Centrum blisko Teatru...

Szczegóły ogłoszenia

600 zł25 m² 24 zł/m²

Mariusz Bernady

Mariusz Bernady

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne. Oferujemy Państwu przestronną kawalerkę w Chorzowie Batory (blisko Kaliny, 16 Lipca) w zadbanej kamienicy. Dostępne od zaraz....

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł1 676 m² 0,72 zł/m²

Mariusz Bernady

Mariusz Bernady

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu do wynajmu bardzo...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Zapraszam do oglądania. Preferowana forma kontaktu telefon lub sms - w wiadomości napisać o jaką nieruchomość chodzi - lokalizacja,...

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł54,05 m² 4 902,87 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne od końca kwietnia. Zapraszam do oglądania. Oferujemy do wynajęcia wyposażone mieszkanie w Bytomiu Stroszku (plac Żeromskiego). Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

990 zł40 m² 24,75 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe w Chorzowie Centrum przy ul. Powstańców /chrobrego. Mieszkanie mieści się...

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 273,30 m² 183,30 zł/m²

Mariusz Bernady

Mariusz Bernady

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Nowa cena do negocjacji budynek Z bardzo dużym potencjałem Zabrze ul. Hagera 30 Na sprzedaż oferujemy budynek dawnego Hostelu Pracowniczego,...

Szczegóły ogłoszenia

990 zł40 m² 24,75 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia dużą wyposażoną kawalerkę w Chorzowie Centrum przy ul. Chrobrego. Mieszkanie mieści się w kamienicy...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł2 000 m² 0,60 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dostępne. Oferujemy Państwu do dzierżawy ogrodzoną zabudowaną działkę w Zbrosławicach np. pod konie. Powierzchnia: +/- 2000m2 Na działce stoi...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę w Bytomiu Centrum (ul. Piekarska, blisko Agory). Powierzchnia: 35m2. Pomieszczenia: salon...

Szczegóły ogłoszenia

24,62 zł/m²45 m² 1 108 zł

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Dostępne. Oferujemy Państwu duży lokal użytkowy w Chorzowie Centrum (blisko Rynku, teatru Rozrywki). Lokal po sklepie spożywczym. Powierzchnia: 45 m2....

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł36,63 m² 5 323,51 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania. Oferujemy do kupienia wyremontowane , jasne, wygodne mieszkanie w Bytomiu w dobrej lokalizacji (ul. Al.Legionów; okolic...

Szczegóły ogłoszenia

26,79 zł/m²28 m² 750 zł

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dostępny. Oferujemy Państwu lokal biurowy z osobnym wejściem do wynajęcia w Centrum Chorzowa (ulica Styczyńskiego) - zadbany, reprezentacyjny...

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe...

Szczegóły ogłoszenia

1 490 zł46 m² 32,39 zł/m²

Robert Pokorski

Robert Pokorski

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w Centrum Świętochłowic. Mieszkanie znajduje się w zadbanej, kompleksowo wyremontowanej...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij